Publicēts 7. septembrī, 2010. Autors: RenārsJauns lietotājs.
Piektdien un sestdien (3., 4. septembrī) Rīgā notika 9. Baltijas valstu konference “Vakcinācijas diena”, kuras laika medicīnas speciālisti diskutēja par infekcijas slimību ierobežošanas iespējām, vakcinācijas nozīmību un ģimenes ārstu iesaistīšanu vakcinācijas procesos. Konferenci organizēja Rīgas Stradiņa universitāte (RSU).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. jūlijā, 2010. Autors: RenārsJauns lietotājs.
Vasaras beigās turpina pieaugt pieprasījums pēc graudu kaltēm liecina metāla apstrādes uzņēmuma “LIA D” pārdošanas apjomi. Tas varētu būt skaidrojams ar zemnieku vēlmi graudus ilgstoši uzglabāt un pārdot vēlāk, kad būs pieaugušas graudu cenas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. jūlijā, 2010. Autors: RenārsJauns lietotājs.
Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) mūzikas interesentus aicina apmeklēt vērienīgāko brīvdabas džeza mūzikas notikumu Baltijā — XIII starptautisko festivālu “Saulkrasti Jazz 2010”, kura organizēšanā piedalās arī RPIVA lektors, lielisks bundzinieks Tālis Gžibovskis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. jūlijā, 2010. Autors: RenārsJauns lietotājs.
Atbildot uz vairāku biedru sūdzībām par neprofesionāliem biroja tehnikas apkalpošanas – konkrētāk tieši drukas kārtridžu uzpildes – pakalpojumiem, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrs (LUAC) veica vairāku uzņēmumu izvērtēšanu. Izanalizējot piedāvājumu un veicot slēptos pirkumus, LUAC par izmaksām atbilstošāko un kvalitatīvāko atzina VIVA IT piedāvājumu, noslēdzot ar to sadarbības līgumu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. jūnijā, 2010. Autors: RenārsJauns lietotājs.
Sadarbību ar Praktiskā Mārketinga Akadēmiju (PMA) uzsāk arvien vairāk uzņēmumi, to skaitā tādi, kas mārketinga aktivitātes sava biznesa ievieš tikai tagad. Kā norāda uzņēmumi, ir svarīgi mārketinga pamatus veidot ar speciālistu atbalstu, kas seko līdzi šī brīža aktualitātēm un inovatīviem risinājumiem, ko piedāvā PMA.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. jūnijā, 2010. Autors: RenārsJauns lietotājs.
Latvijas iedzīvotāju aktivitāte mazo kredītu saņemšanai palielinās, tomēr cilvēki daudz lielāku uzmanību pievērš kredītu atmaksāšanas iespējai, kredīta sniedzēja uzticamībai un piedāvājumam, liecina īstermiņa aizdevumu kompānijas “creditON” dati.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. jūnijā, 2010. Autors: RenārsJauns lietotājs.
Lai izvairītos no klientu vilšanās par nelietderīgu līdzekļu izlietošanu un kārtridžu uzpildes pakalpojuma diskriminācijas, kas rodas negodīgu biroja tehnikas apkalpošanas uzņēmumu darbības rezultātā, SIA VIVA IT aicina ieviest skaidrākus pakalpojumu kvalitātes standartus.
Lasīt visu rakstu...