Iedzīvotāji ar lielāku atbildību izturas pret ātro kredītu saņemšanu
Publicēts 11. jūnijā, 2010.
Latvijas iedzīvotāju aktivitāte mazo kredītu saņemšanai palielinās, tomēr cilvēki daudz lielāku uzmanību pievērš kredītu atmaksāšanas iespējai, kredīta sniedzēja uzticamībai un piedāvājumam, liecina īstermiņa aizdevumu kompānijas “creditON” dati.

Ekonomiskās situācijas valstī, kā arī savas un līdzcilvēku pieredzes rezultātā iedzīvotāji izmanto visas iespējas pārliecināties par savām iespējām atdot kredītu ne tikai šobrīd, bet arī pēc mēneša. Lai arī īstermiņa kreditēšana ietver salīdzinoši nelielas summas un atdošanas laika periods ir īss, cilvēkiem arī šajā gadījumā ir svarīgi izvērtēt iespējas, veidojot maksimāli labu sadarbību ar kredīta devēju un plānojot savu budžetu.

“Cilvēki pie mums vēršas arvien vairāk, aktīvi interesējoties ne tikai par aizdevuma summu, bet arī budžeta plānošanu un mūsu pieredzi. Cilvēki aizņemas arvien atbildīgāk, izmantojot mūsu piedāvātos ienākumu, izdevumu aprēķina rīkus,” norāda creditON valdes priekšsēdētājs Dāvis Sīmanis.

creditOn, plānojot īstermiņa aizņēmumu, iesaka interesentiem pirms lēmuma pieņemšanas izvērtēt savu šī brīža finansiālo stāvokli, tādējādi nosakot naudas summu un kredīta atdošanas termiņu. Mājas lapā http://www.crediton.lv ikvienam pieejams bezmaksas personīgais finanšu plānotājs, kas palīdzēs veiksmīgāk prognozēt savus ienākumus un izdevumus.

“creditOn ir jauns uzņēmums. Uzsākot darbību Latvijā mēs izjūtam atbildību ne tikai šajā īsajā kredīta izsniegšanas procesā, bet arī mūsu klientu finanšu stāvokļa stabilizēšanā. Īstermiņa kredītu mērķis ir nodrošināt papildus atbalstu, kad tas ir visvairāk nepieciešams, tomēr uz to nebalstās cilvēku dzīve. Tādēļ piedāvājam ar mūsu palīdzību cilvēkiem pašiem organizēt un veidot stabilu savas ģimenes budžetu,” komentē Dāvis Sīmanis.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: